четвер, 22 липня, 2010, 11:34 Львів
Уряд створив Національний оргкомітет X Міжнародного форуму «Транскордонного співробітництва. Погляд в майбутнє»

Кабінет Міністрів прийняв розпорядження щодо створення Національного оргкомітету з підготовки та проведення X Міжнародного економічного форуму «Транскордонне співробітництво. Погляд в майбутнє», який має відбутися 7-8 жовтня у м. Львові та Трускавці. Про це 22 липня у коментарі кореспонденту ЗІКу повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Мирон Янків.

«Два дні, учора та позавчора, я працював у Києві щодо питань прийняття Кабміном відповідного розпорядження про створення Оргкомітету X Міжнародного форуму. Також йшлося про затвердження заходів, складу оргкомітету. Кабмін успішно прийняв таке розпорядження. Я також зустрічався з віце-прем’єр-міністром України Сергієм Тігіпком, де ми обговорювали питання прийняття розпорядження, заходів, певних нюансів по роботі Національного оргкомітету щодо роботи цього форуму», – повідомив Янків.

Нагадаємо, заплановано, що ювілейний X Міжнародний економічний форум пройде за участі Президента України та президентів шести прикордонних держав на північно-західному кордоні – Польщі, Словаччини, Угорщини, Білорусі, Молдови, Румунії.

Метою форуму є формування позитивного іміджу та інвестиційної привабливості регіонів України та Львівської області, зокрема, на міжнародному рівні, розвитку партнерських відносин в рамках міжрегіональної та транскордонної співпраці, розширення ділових стосунків з іноземними партнерами та презентації інвестиційних проектів і можливостей регіону. Львівщина очікує на близько 600 запрошених з Верховної Ради, уряду, керівників ЄС, Ради Європи, ключових експертів і, звичайно, місцевих спеціалістів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 22:09 :09