Новини » Політика

Пожежі у храмі Архістратига Михаїла в Луганську не було, помилкову інформацію поширила УПЦ КП

У храмі Архістратига Божого Михаїла в Луганську пожежі не було. Про це пише «Восточный вариант» з посиланням на настоятеля храму отця Василя. «Я бачив це повідомлення про пожежу, не збагну, звідки воно. У нас нічого не горіло. Все ціле», – каже отець Василь.

Прес-секретар УПЦ КП Євстратій Зоря розповів, що довіряє інформації від Владики Тихона, який і повідомив про пожежу, пише ProUA.

«Я опублікував цю новину зі слів Владики Тихона, й у мене немає можливості послати на місце когось, хто перевірив би її. Єпископ Тихон очолює єпархію, і якщо він заявляє про те, що сталося... Не всі люди підготовлені до того, щоб спілкуватися з журналістами».

У Головному управлінні МНС України в Луганській області про пожежу або підпал храму УПЦ КП також нічого не знають.

«До нас по допомогу ніхто не звертався, виклику не надходило. У міліції про це також нічого не знають», – заявили в прес-службі ГУ МНС України в Луганській області.

Рятувальники не знають навіть адреси, за якою нібито сталася пожежа.

Довідка ЗІКу.

18 липня прес-центр УПЦ Київського Патріархату поширив інформацію про підпал дерев’яної будівлі храму на честь Архістратига Божого Михаїла на околиці м. Луганська.

«Будівництво першого в Луганську дерев’яного храму Київського Патріархату було на завершальній стадії – залишалося лише встановити купол. За свідченням сторожа, вночі до нього вдерлося двоє невідомих, які його побили, а потім з каністр облили будівлю храму і дерево, призначене для будівництва, та підпалили. Унаслідок пожежі будівля згоріла майже повністю. За словами єпископа Луганського Тихона збитки становлять понад 300 тис. гривень (понад 38 тис. дол.).

Сторож – в реанімації. На місці пожежі працюють правоохоронці та експерти», – йшлося у повідомленні УПЦ Київського Патріархату.

Loading...