Новини » Львів 5 липня, 2010, 18:10
Мер Львова хоче тягнути трамвай до стадіону до «Євро-2012» тільки на «серйозні кошти»

Трамвай на Сихів буде добудований до «Євро-2012», проте я не хочу розпочинати ці роботи, не маючи серйозних коштів. Як тільки кошти будуть виділені, проект одразу буде зроблений, адже ділити його на частини не варто. Про це сьогодні, 5 липня, на брифінгу журналістам повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, лобістами будівництва трамваю на Сихів є німецький банк KfW. «Цей банк спільно із Європейським банком реконструкції та розвитку підтримує проект будівництва трамваю на Сихів. Зараз йде узгодження усіх нюансів» – сказав Садовий.

Він додав, що «на Сихів трамвай потрібно довести, бо він має йти до стадіону». Також, зі слів мера, на вулиці Княгині Ольги «потрібно добудувати шляхопровід, за який вже забули протягом 20 років і через частину Сокільників протягнути його також до стадіону».

«Це має бути зроблено до «Євро-2012», проте є серйозні побоювання, адже цього року мало розпочатися будівництво концесійної дороги «Львів-Краківець», яка також покриває частину об’їзної. Львів не має 1/3 кільцевої дороги, що впливає на завантаженість львівських доріг й на термін часу, який ці дороги служать», – додав міський голова.

З його слів, мали також будуватися дороги на Шегині, на Раву-Руську, проте «я наразі не бачу, яким чином це буде робитись, адже потрібне серйозне фінансування», – сказав мер Львова.


 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 01:10 :20