Новини » Регіони 4 червня, 2010, 17:24
Помер відомий івано-франківськй меценат Володимир Войцюк

Сьогодні, 4 червня, обірвалося життя відомого на Івано-Франківщині мецената, патріота України, члена Спілки краєзнавців Прикарпаття Володимира Войцюка. Про це ЗІКу повідомили у прес-службі Івано-Франківської міськради.

Володимир Войцюк допомагав матеріально у створенні патріотичних кінострічок «Голод-33» та «Нескорений» про Романа Шухевича, будівництві пам’ятників Тарасові Шевченку, Іванові Франку, ченцю Памво Беренді (Єзупіль), бронзового монумента з нагоди 85-річчя проголошення Західно-Української Народної Республіки та погруддя ученого-пасічника Петра Прокоповича (м. Івано-Франківськ), подарував Дорогий образ Богородиці для новозбудованої церкви у районі Пасічна.

Довідка ЗІКу.

За значний особистий внесок у розвиток національної культури Володимир Войцюк отримав високу державну нагороду – орден «За заслуги» ІІІ ступеня та був нагороджений Папою Римським Бенедиктом ХVI орденом Лицаря Святого папи Сильвестра.

Нещодавно Івано-Франківським міськвиконкомом прийнято рішення перейменувати одну з вулиць міста на вулицю Володимира Войцюка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:17 :03