Новини » Регіони 3 червня, 2010, 12:39
Газета Чортківського ВПУ «Alma-mater» – краща в Україні

Видання «Alma-mater» Чортківського вищого професійного училища на Тернопільщині здобуло перемогу у Національному конкурсі шкільних газет у номінації «Краща газета ПТНЗ». Про це повідомили 3 червня ЗІКу у прес-службі Тернопільської облдержадміністрації.

Коледж преси та телебачення (м. Миколаїв) за підтримки Національної академії педагогічних наук України, Національної спілки журналістів, Асоціації молодіжної преси провів 13 Національний конкурс шкільних газет.

Від Тернопільщини у конкурсі взяли участь Бучацький колегіум імені Святого Йосафата, Козівська ЗОШ І-Ш ступенів № 2, Козівська державна українська гімназія імені В. Герети, Давидківська ЗОШ І-II ступенів, Джуринська ЗОШ І-Ш ступенів, Тернопільська СЗОШ І-ІII ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов, Чортківське вище професійне училище, Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму.

Загалом у 2010 році у Національному конкурсі шкільних газет взяли участь понад 500 загальноосвітніх закладів з 24 областей України, а це – понад 2 500 газет.

Аидання «Alma-mater» Чортківського ВПУ здобуло перемогу у номінації «Краща газета ПТНЗ».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 22:39 :53