четвер, 27 травня, 2010, 14:02 Суспільство
Переможець тогорічного «Євробачення» Олександр Рибак навіщось каже, що він гей

Переможець Євробачення-2009, норвезький співак Олександр Рибак заявив, що він гей.Таке зізнання Рибак зробив на вечірці щодо проведення в Осло Євробачення-2010. Цю ж інформацію Рибак підтвердив на своїй особистій сторінці в соціальній мережі Facebook.

Тим не менше, на тій же сторінці повідомляється, що з чинним переможцем Євробачення на вечірці в Осло зустрілася модель Playboy Алекса Павлова, яка в минулому році фліртувала зі співаком у Москві.

ЗМІ зазначають, що Рибак міг оголосити про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію, щоб привернути додаткову увагу до конкурсу Євробачення, який давно вважається улюбленим місцем зустрічі представників секс-меншин. Також передбачається, що таким нетривіальним способом співак спробував позбутися від прихильниць, які його переслідують. Багато людей, котрі близько знають Олександра, переконують, що він просто пожартував.

Варто відзначити, що раніше Рибак неодноразово спростовував інформацію про свою нетрадиційну орієнтацію. Водночас, в одному з інтерв’ю Рибак сказав, що його люблять геї, а сам він до них добре ставиться. Він заявив, що якщо б погано ставився до геїв, то ніколи не зміг би стати представником Євробачення від Норвегії, тому що там більше половини всіх шанувальників конкурсу – геї.

Як пише «Кореспондент», в іншому інтерв’ю на запитання про ставлення до геїв він сказав, що ставиться до них спокійно, уточнивши, що 80% журналістів, які беруть у нього інтерв’ю, – геї.

Нагадаємо, що в березні 2010 року в нетрадиційній сексуальній орієнтації зізнався відомий латиноамериканський співак Рікі Мартін.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 04:55 :54