понеділок, 17 травня, 2010, 15:22 Львів
Мер Садовий проти відновлення у Львові Державного історико-архітектурного заповідника: хоче урядувати безроздільно

У той час, як на всіх пам’яткоохоронних зібраннях лунають висловлювання про те, що зарадити ефективнішому збереженню архітектурної спадщини Львова має Державний історико-архітектурний заповідник, міський голова Андрій Садовий просить скасувати розпорядження Кабміну про відновлення діяльності дирекції заповідника, – про це сьогодні, 17 травня, повідомив кореспондент ЗІКу.

До Мінрегіонбуду листом від 12. 04. 2010 № 03-57 звернувся міський голова Львова А. Садовий з проханням скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України від 11. 11. 2009 № 1338-р. Про це у листі від 5. 05. 2010 за № 2/16-11/4906, що прийшов на адресу Центру правових та політичних досліджень «СІМ», повідомив заступник міністра регіонального розвитку та будівництва І. А. Соколов

На думку міського голови Львова, інформує п. Соколов, відновлення діяльності окремої дирекції ДІАЗ у м. Львові призведе до формального збільшення відповідальних за збереження культурної спадщини, створить додаткові бюрократичні процедури для інвесторів і мешканців Львова та ускладнить можливість реалізації єдиної скоординованої політики в галузі.

Водночас, пише п. Садовий, питання щодо здійснення повноважень за станом збереження архітектурно-містобудівної спадщини врегульовано чинним законодавством, яким визначено відповідні органи охорони культурної спадщини, і тому немає необхідності створювати додатковий орган охорони пам’яток архітектури.

Мінрегіонбуд рекомендував Львівському міському голові Андрію Садовому винести питання скасування розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів, спрямованих на відновлення діяльності Державного історико-архітектурного заповідника у Львові» на розгляд сесії Львівської міської ради з урахуванням думки громадськості та, у разі прийняття рішення щодо скасування згаданого розпорядження, звернутися з означеного питання до Кабінету Міністрів України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 20:10 :14