четвер, 13 травня, 2010, 11:38 Регіони
Українці лідирують за кількістю відмов у в’їзді на територію ЄС

Українці лідирують за кількістю відмов у в’їзді на територію Євросоюзу при спробі перетину кордону. Про це заявила прес-секретар європейського агентства Frontex Ізабелла Купер на зустрічі з журналістами у Варшаві.

За її словами, українці отримують найбільшу кількість відмов у в’їзді на територію ЄС серед громадян інших країн, які не є членами ЄС, пише «Українська правда».

Так, у 2009 році кількість таких відмов українцям склала близько 19 тисяч, при цьому 95% таких випадків відбувалося на україно-польському кордоні.

За словами Ізабелли Купер, головними причинами відмов є відсутність у громадян України діючої шенгенської візи чи дозволу на проживання, або відсутність документів, що підтверджують мету поїздки та засобів на існування під час перебування на території ЄС.

В цілому, список країн-не членів ЄС, громадяни яких отримують найбільшу кількість відмов у в’їзді на територію ЄС на всіх типах зовнішніх кордонів (сухопутних, повітряних і водних) виглядає так:

На першому місці – Україна, на другому – Бразилія, на третьому – Росія, на четвертому – Грузія, на п’ятому – Білорусь, на шостому – Хорватія, на сьомому – Сербія, на восьмому – Туреччина, на дев’ятому – Марокко.

При цьому Ізабелла Купер зазначила, що українців найбільше серед громадян третіх країн, які перетинають польський кордон.

У той же час, за її словами, кількість спроб нелегально перетнути українсько-польський кордон громадянами третіх країн знизилася з 2430 в 2008 році до 947 у 2009-му.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 22:11 :56