Новини » Львів 7 травня, 2010, 11:29
Ветерани повезли до Москви горстку української землі, а їх там зустріли хлібом-сіллю

Потяг Перемоги з делегацією ветеранів Великої Вітчизняної війни з України прибув до Москви. Ветерани приїхали до Росії для участі у заходах з нагоди святкування 65-річчя Перемоги.

На пероні Київського вокзалу їх урочисто зустріли хлібом-сіллю і кожному вручили квіти. Святкову атмосферу створював військовий ансамбль, що грав «Катюшу» та інші пісні воєнних років, а також танцювальні пари, одягнені у військову форму часів війни.

Серед офіційних осіб, які зустрічали ветеранів з України, були представники Посольства України у РФ, мерії Москви, Міноборони і МЗС Росії, представники громадських організацій.

Програмою візиту ветеранів передбачено відвідання Центрального музею Великої Вітчизняної війни і Центрального музею Збройних сил, а також участь у прийнятті від імені міністра оборони РФ. 9 травня ветерани будуть присутні на військовому параді на Красній площі, повідомляє УНІАН.

У складі української делегації – 11 учасників бойових дій. Усі вони удостоєні високих нагород за мужність і відвагу, проявлені у роки війни. Два ветерани – Герої Радянського Союзу: Іван Каліберда з Львова і Микола Невпряга з Дніпропетровської області.

Раніше голова Організації ветеранів України Петро Цибенко повідомив, що делегація везе до Москви пам’ятну капсулу з горсткою української землі, яку буде передано до Меморіалу на Поклінній горі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 13:03 :04