Новини » Львів 26 квітня, 2010, 13:37
Новим командувачем ЗахОК призначено Юрія Думанського

Сьогодні у штабі Західного оперативного командування командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Геннадій Воробйов представив нового командувача Західного оперативного командування генерал-майора Юрія Анатолійовича Думанського, який змінив на цій посаді теперішнього заступника міністра оборони України генерал-лейтенанта у запасі Михайла Куцина. Про це сьогодні, 26 квітня, ЗІК повідомив західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

Під час представлення були присутні керівники відділів та служб управління Західного ОК, командири установ та частин Львівського гарнізону, а також начальники головних управлінь силових структур області, представники міської та обласної влади.

«На цю відповідальну посаду генерал-майора Думанського призначено відповідно до наказу Міністра оборони України №332 від 21 квітня 2010 року, – зазначив генерал-полковник Геннадій Воробйов. – У нього є певний досвід роботи на високих посадах. Я впевнений, що за його діяльності у новому колективі відбудуться конструктивні зміни щодо покращення роботи військового з’єднання і підпорядкованих йому частин та установ».

На першій службовій нараді командувач Західного оперативного командування генерал-майор Юрій Думанський заслухав своїх заступників, начальників відділів та служб щодо стану справ за напрямками службової діяльності і визначив завдання з проведення основних заходів на найближчий період.

Довідка.

Генерал-майор Думанський Юрій Анатолійович народився 12 лютого 1965 року в селі Нелипівці Кельменецького району Чернівецької області.

У 1986 році закінчив Ташкентське вище загальновійськове училище.

1986–1995 роки – проходив службу на посадах командира взводу, командира навчальної мотострілецької роти, начальника штабу мотострілецького батальйону, командира навчального мотострілецького батальйону.

У 1998 році закінчив Академію Збройних Сил України і був призначений на посаду командира учбового танкового полку 169 окружного учбового центру підготовки молодших спеціалістів (танкових військ) Північного оперативного командування Збройних Сил України.

1999–2004 роки – заступник начальника 169 окружного учбового центру підготовки молодших спеціалістів (танкових військ) Північного оперативного командування.

У 2005 році закінчив факультет підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня Національної академії оборони України і призначений на посаду першого заступника начальника штабу Південного оперативного командування.

З серпня 2005 року по січень 2010 року – заступник командира шостого армійського корпусу Південного оперативного командування

Згідно з наказом Міністра оборони України від 5 січня 2010 року №2 призначений на посаду заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України з бойової підготовки – начальника Управління бойової підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

За сумлінну та бездоганну службу генерал-майора Юрія Думанського нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, медалями та відзнаками Міністерства оборони України.

Одружений, має двох доньок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-15 21:55 :29