Новини » Львів 21 квітня, 2010, 17:24
Сигнал меру Львова: Азаров взяв на контроль дотримання пам’яткоохоронного законодавства

Прем’єр-міністр України Микола Азаров виступив за негайне припинення порушення законодавства про охорону пам’яток. Наразі тільки в Києві, але оскільки ця проблема системного характеру найболючіше виглядає у Львові, то місцевому меру Андрію Садовому слід дослухатися до першого дзвіночка, – про це із посиланням на правозахисників та охоронців пам’яток із Центру правових і політичних досліджень «Сім» сьогодні, 21 квітня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Запровадити тимчасовий мораторій на відведення земельних ділянок і ведення будівельних робіт в охоронній зоні національних заповідників Києво-Печерської лаври і Софії Київської вимагає Прем’єр-міністр України, який доручив київському меру передати матеріали щодо порушників законодавства до правоохоронних органів. Своєю чергою правоохоронні та контрольні органи отримали доручення вивчити й оцінити ситуацію.

Пам’яткоохоронці Львова мають намір звернутися до високих державних чиновників, аби ті звернули також увагу на неподобства, які допускає влада Львова щодо пам’яток, котрі розташовані на територіях охоронного статусу. Львів’яни також вимагатимуть, щоб відповідні міністерства й відомства до проведення «Євро-2012» підготували проекти урядових рішень, спрямованих на комплексне вирішення місцевих проблем, зокрема відновили у повному обсязі функціонування дирекції Державного історико-архітектурного заповідника Львова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:06 :53