Новини » Суспільство 6 квітня, 2010, 11:38
Фестиваль «Містерія танцю» об’єднає Львів, Харків та Київ

17 квiтня у Львові стартує IV Мiжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Містерія танцю», що єднає дiтей з рiзних країв засобами мистецтва хореографії, – про це сьогодні, 6 квітня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Мандруючи мiстами України, 2010 року яскрава «Мстерія танцю» об’єднає собою Львiв, Харкiв та Київ. Під час фестивалю юні танцюристи віком від 6 до 23 років покажуть свою майстерність в сучасному і в народному танці.

Для участі необхідно дати заявку не пізніше 13 квітня. Початок вiдбiркового туру – 17 квiтня у Львівському мiському Палаці культури iм. Гната Хоткевича. Фiнальний тур та гала-концерт у Києвi припаде на Днi Європи в Українi 14-15 травня, він відбудеться у Нацiональній музичній академiї iм. Чайковського.

Журі фестивалю складатимуть відомі діячі культури та мистецтва України, керівники професійних танцювальних колективів, мистецтвознавці, спеціалісти в області хореографії. А також до складу журі увійдуть володар кубку України з бальних танців, майстер спорту, переможець відкритого чемпіонату Лондона Владислав Яма, постійний член журі відомих шоу «Танцюють всі!» та «Україна має талант», та відомий хореограф Амадор Лопес, член журі шоу «Танцюю для тебе». Голова журі – заслужений артист України, лауреат міжнародних конкурсів Григорій Чапкіс.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:55 :04