Новини » Львів 22 березня, 2010, 15:35
Садового закликають не перетворювати Львів на смітник

Зобов’язати комунальників впорядкувати смітники в центрі Львова та вжити потрібних заходів для недопущення нагромадження побутових відходів на території пам’яток історії, археології та архітектури в майбутньому попросила в листі до мера Львова керівник програми моніторингу Державної пам’яткоохоронної політики Ярина Ясиневич, – про це сьогодні, 22 березня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Зокрема в листі до міського голови Львова Андрія Садового йдеться: «Доводимо до Вашого відома, що в центральній частині Львова, що має подвійний охоронний статус – території, занесеної до переліку культурної спадщини ЮНЕСКО та Державного історико-архітектурного заповідника, а також на території історичного ареалу, мають місце багаторічні стихійні смітники, наявність яких не сумісна з іміджем Львова – культурного європейського міста, на території якого знаходиться майже 70% пам’яток культурної спадщини України національного та місцевого значення. Йдеться про багаторічні смітники на місці археологічних розкопів на території скверу (ріг вулиць Краківської та Вірменської) та біля пам’ятки архітектури – будинку № 28 по вул. І. Федорова, а також на території історико-культурного ландшафтного комплексу «Цитадель».

Нагадаємо, програму моніторингу державної пам’яткоохоронної політики із залученням українських експертів зі Львова, Києва, Луцька, Черкас та міжнародних експертів реалізує незалежна аналітично-моніторингова громадська організація Центр правових та політичних досліджень «СІМ» – член-засновник Української гельсінської спілки з прав людини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 01:02 :41