Новини » Регіони 18 березня, 2010, 12:16
Ректори закарпатських ВНЗ підтримали Табачника
Ректори закарпатських ВНЗ підтримали Табачника
Ректори закарпатських ВНЗ підтримали Табачника

Рада керівників вищих навчальних закладів, наукових освітніх установ Закарпатської області на засіданні прийняла звернення про підтримку міністра освіти і науки України Дмитра Табачника та віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань Володимира Семиноженка. Про це сьогодні, 18 березня, власкорові ЗІКу повідомив голова ради, докт. техн. наук, професор, заслужений працівник освіти України, ректор Закарпатського державного університету Федір Ващук.

Табачнику та Семиноженку висловили підтримку у здійсненні реформ, спрямованих на забезпечення широкого доступу до вищої освіти в Україні, реалізацію конституційних прав нацменшин, подальшу автономію суб’єктів освітянського та наукового простору України, усунення насильницького підходу у мовних питаннях та ін.

Рада керівників заявила, що вважає недопустимим розгортання політичних ігр з націоналістичним забарвленням навколо міністра освіти і науки України Дмитра Табачника.

«Ми не почули від його політичних опонентів жодного конкретного факту, який би дозволив нам сумніватися у його патріотизмі. А у його високій компетентності як громадського діяча, організатора, науковця сумнівів не може бути ні в кого. Вважаємо особливо неприпустимим і аморальним втягування у політичні розбірки студентської молоді», – сказано у заяві Ради керівників вищих навчальних закладів, наукових освітніх установ Закарпатської області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:49 :46