Новини » Львів 17 березня, 2010, 18:11
Шуфрич представив своїх заступників: крім сина Герман, ще й чоловік «регіоналки» Бондаренко

Сьогодні постановою Кабінету Міністрів України було затверджено заступників міністра Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи. Нових заступників працівникам міністерства представив міністр МНС Нестор Шуфрич. Про це ЗІК повідомили у прес-службі МНС.

Новими заступниками міністра стали:

Бут Віталій Петрович – перший заступник міністра МНС;

Скіб’як Андрій Юліанович – заступник міністра МНС;

Романченко Віталій Олександрович – заступник міністра МНС;

Бондаренко Андрій Юрійович – заступник міністра МНС;

Коровіцин Микола Володимирович – заступник міністра МНС.

Андрієнко Василь Миколайович – начальник Державного департаменту пожежної безпеки МНС.

Зазначимо, Андрій Бондаренко – чоловік регіоналки Олени Бондаренко.

Також продовжують працювати в міністерстві перший заступник міністра МНС Антонець Володимир Михайлович, заступник міністра Холоша Володимир Іванович та заступник міністра Болотських Михайло Васильович.

Під час вступного слова міністр зазначив, що новопризначені заступники – це колеги, з якими за останні роки багато що вдалося зробити. «Нині перед нами вже новий виклик і нові завдання, але те, що розпочали, ми маємо продовжити. Це, в першу чергу, питання підвищення грошового забезпечення військовослужбовців, про це сьогодні була розмова з Прем’єр-міністром».

Також міністр МНС зазначив, що цієї весни очікується надскладний льодохід – такого рівня води у сніговому вираженні Україна не мала останні 30 років. Втім очільник міністерства висловив переконання, що відомство виконає поставлені завдання, і доручив підготувати усі сили для можливості максимального реагування, звертаючи окрему увагу на територію Києва та Київської області».

«Ми знову поруч. Я сподіваюсь, що родина рятувальників продемонструє здатність і можливість відповісти на виклик сьогодення. Я ще раз хочу звернутися до вас проявити максимальну концентрацію та відповідальність під час можливого весняного паводку і льодоходу», – закликав Нестор Шуфрич.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 20:08 :37