вівторок, 9 березня, 2010, 11:42 Львів
Визнання Бандери національним героєм віддаляє Україну від ЄС, – депутат Європарламенту

Депутат Європарламенту від правлячої партії «Громадянська Платформа» Республіки Польщі Павел Залевський закликає на сторінках газети «Polska.The Times» не сприймати Україну, як предмет у грі з Росією. З його слів, необхідно покінчити з політикою беззастережної підтримки Києва. Підтримка реформ і прийняття Україною європейських стандартів повинні відбуватися у залежності від справжнього поступу у цих сферах. Прагнучи отримання європейської перспективи для України, необхідно підняти справи цінностей, адже на їхній основі побудована європейська конструкція.

Павел Залевський вважає, що «у цій справі ми повинні бути однозначними. Визнання Україною террору, як прийнятного методу політики, – шляхом визнання Степана Бандери українським національним героєм, – рішуче ставить Україну поза Європейським Союзом».

Депутат Європарламенту від правлячої партії «Громадянська Платформа» Республіки Польщі Павел Залевський у виданні «Polska.The Times» аналізує попередні результати польсько-українських  відносин, піддаючи критиці польські помилки. Крізь призму нових змін на політичній арені в Києві  він намагається сформулювати нове ставлення до східного сусіда, але вже з урахуванням не стільки євросоюзних інтересів, скільки саме польських.

Польський політик завершує свої роздуми таким висновком: «Для Німеччини чи для Франції важлива стабілізація в Україні й чіткі правила, що дають можливість реалізувати власні  інтереси.  Для Польщі Україна – це держава, з якою ми ділимо тотожність, і місце якої ми бачимо у західних структурах. Це велика різниця. Європейський месидж, що надається з Варшави у Київ і в Брюссель, буде вірогідним. Ми самі пройшли шлях болісних реформ і знаємо обмеження, що виникають з посткомунізму. Для України Європейський Союз завжди буде починатися з Польщі».


 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 22:10 :42