Новини » Львів 23 лютого, 2010, 14:37
Сьогодні Ющенку подарують картину львівського художника Володимира Патика
Львівський художник Володимир Патик
Львівський художник Володимир Патик

Народний депутат України Андрій Парубій та депутати групи «За Україну» подарують Президенту України Віктору Ющенку картину одного відомого львівського художника. Про це Андрій Парубій повідомив у коментарі ЗІКу.

Він відмовився називати прізвище цього художника, адже зазначив, що святкування дня народження Президента розпочнеться о 18 годині, а тому було б передчасно конкретно говорити про подарунок.

За інформацією ЗІКу, Президенту подарують картину Володимира Патика.

Довідка.

Володимир Йосипович Патик народився 9 жовтня 1926 р. в селі Чорний Острів на Львівщині, навчався в художньопромисловій школі у Львові, згодом – у Львівському інституті прикладного та декоративного мистецтва. Зв’язок із народом відчуває постійно, шанує, любить народне мистецтво, яке його збагачує, наповнює патріотизмом і тримає у постійній працездатності. А працює він дійсно фанатично, як то кажуть, без відпочинку, за будь-яких умов, в найскладніших ситуаціях. Тож і результат феноменальний: він склався у великого художника сучасної України, і Україна його щедро відзначила: народний художник України, Лауреат Національної Державної премії ім.Т.Г.Шевченка, почесний громадянин Львова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 20:50 :37