п'ятниця, 29 січня, 2010, 10:59 Львів
«Південьзахіделектромережбуд» Садового отримав дві земельні ділянки під забудову

Сесія Львівської міської ради 28 січня ухвалила два рішення про надання земельних ділянок підприємству «Південьзахіделектромережбуд», з яким пов’язують діючого мера Львова Андрій Садовий. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Відповідно до першої прийнятої ухвали, ВАТ «Південьзахіделектромережбуд» затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул.Китайській, 14. Ця земельна ділянку, площею 0,0497 га на вул.Китайській, 14, віддається в оренду терміном на 10 років для будівництва та обслуговування нежитлового будинку за рахунок земель житлової та громадської забудови за функцією використання – землі комерції.

Іншою ухвалою відкритому акціонерному товариству «Південьзахіделектромережбуд» передали земельну ділянку площею 1,5935 га на вул.Данила Апостола, 10 в оренду терміном на 10 років для обслуговування будівель і споруд за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення за функцією використання – землі промисловості.

Як повідомила ЗІК ГО «Рідне місто», «ці ухвали є корупційними, адже земля передається без аукціону. Окрім того, мер Львова Андрій Садовий є власником цього підприємства. Про це свідчить і біографія мера, оприлюднена на інтернет сайті ЛМР, у якій вказано, що протягом 1997-2005 років Садовий був головою Ради та головою Правління ВАТ «Південьзахіделектромережбуд»«.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 06:31 :06