Новини » Спорт 19 січня, 2010, 16:39
ФК «Львів» програв луцькій «Волині»

Футболісти ФК «Львів», які перебувають на тренувальному зборі в Криму, провели другий спаринг. Львів’яни з рахунком 1:3 поступилися луцькій «Волині». Про це повідомляє офіційний сайт луцького клубу.

Перший тайм контрольного спарингу двох представників Західної України в першій лізі чемпіонату країни закінчився безрезультатно. Значно результативніше команди зіграли після відпочинку.

Щойно почався другий тайм, як ФК «Львів» після влучного удару свого нападника Мандзюка вийшов вперед – 1:0. Та виявилося, що це був перший і останній успіх галичан в цьому товариському галицько-волинському дербі.

Вже на 54-й хвилині волиняни з пенальті, яке реалізував Майкон Олівейра, відновили рівновагу в рахунку – 1:1. А ще за три хвилини Павлов вивів команду Віталія Кварцяного вперед – 2:1. Він же на 70-й хвилині встановив остаточний рахунок у матчі – 3:1.

Додамо, що це друга поразка ФК «Львів» на тренувальному зборі в Криму. У першій зустрічі галичани з таким же рахунком 1:3 програли сімферопольській «Таврії».

Цікаво, що суперники львів’ян – «Волинь» і «Таврія» – за два місяці зіграють між собою в півфіналі Кубка України, переможець якого, швидше за все, в наступному сезоні представлятиме нашу країну в Лізі Європи.

Довідка

Футбол. Товариський матч

«Волинь» (Луцьк) - ФК «Львів» - 3:1 (0:0)

«Волинь»: Ндоє (Шпук, 46), Сімінін (Карасюк, 86), Шевелюхін (Мостовий, 46), Лебединець (Соуза, 46), Гошкодеря (Ковалюк, 46), Бамба (Шарпар, 62), Карковський (Циркуненко, 84), Кану (Степанов, 51), Пічкур (Шонія, 46), Майкон Олівейра (Годований, 62), да Кошта (Павлов, 46)

ФК «Львів»: Марущак (Ситніков, 46), Розгон (Лазар, 67), Білий, Мостовий, Лук’янов, Даньків, Леонов, Худзік (Козак, 46), Чепурненко, Грицай, Мандзюк

Голи: 0:1 - Мандзюк (48), 1:1 - Майкон Олівейра (54 пен), 2:1 - Павлов (57), 3:1 - Павлов (70).

2019-02-22 10:48 :48