вівторок, 12 січня, 2010, 13:07 Регіони
У «Зимовому таборі-2010» у прикарпатській Ворохті відпочивають півсотні дітей-сиріт

Завтра, 13 січня, завершується перебування у «Зимовому таборі-2010», що у селищі Ворохта на Івано-Франківщині, півсотні вихованців шести шкіл-інтернатів України. Вже вшосте сирітський зимовий табір організовує Міжнародний благодійний фонд «Нове покоління» (Україна) спільно з проектом Канадського благодійного фонду «Дітям Чорнобиля». Про це 12 січня повідомив власкор ЗІКу.

Зокрема, у ворохтянському «Зимовому таборі-2010» відпочивають вихованці Угорницької, Перечинської, Тернопільської, Олександрійської, Харківської, Володимир-Волинської шкіл-інтернатів, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування. Ними опікуються 28 волонтерів, вихователів та майстрів з України і Канади.

У таборі працюють майстерні «Вертеп», «Бойовий гопак», «Флористика», «Психологічне Я». Школярів знайомлять з різними видами мистецтв, допомагають самим виготовляти ялинкові прикраси та карнавальні костюми.

Як зазначає директор з програм фонду «Нове покоління» Оксани Бистричан, цьогорічний зимовий табір у Ворохті вирізняється тим, що на лижі стали діти, хворі на дитячий церебральний параліч.

Спонсори табору – українські та канадські меценати (значна частина коштів була зібрана під час Благодійного бенкету та «тихого» аукціону, проведеного фондом у листопаді минулого року - ЗІК.).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-18 03:22 :50