Новини » Львів

Зварич не найбільший хабарник в Україні, але найбільш аморальний тип, – міністр Луценко

Чемпіон по хабарництву в Україні аж ніяк не легендарний суддя Зварич, а глава районної державної адміністрації на Київщині, який «прихопив» 42 млн доларів. Про це 26 грудня на прес-конференції у Львові заявив міністр МВС, лідер громадянського руху «Народна самооборона» Юрій Луценко.

Через півроку, за словами Луценка, цей чиновник був звільнений Президентом з посади, але досі не арештований. «Водночас суддя Зварич, який Указом Президента отримав звання «Заслужений юрист України» з дуже чесним записом «За особистий вагомий внесок». Яка його доля? Він сидить у камері і намагається собі придати якоїсь особистої політичної ваги. Клоунада в нього вдається добре. Однак, я б не сказав, що він найбільший хабарник, але те, що він найбільш цинічний і аморальний тип, так схоже на те», – заявив Луценко.

Загалом, за його словами, в системі державних адміністрацій, підпорядкованих Президенту, все ще працює 300 осіб, яких міліція виявила при розкраданні коштів в колосальних розмірах. Цього року кількість вкрадених з бюджету коштів сягає понад 2 млрд грн, але цих службовців не звільняють. Так само, за словами Луценка, цього року виявлена колосальна кількість хабарників – 1800.


 Loading...