Новини » Політика

Ющенко застеріг від фатальної помилки

Якщо Тимошенко буде обрано Президентом, то це буде фатальною помилкою нації. Про це заявив кандидат в Президенти Віктор Ющенко під час програми «Велика політика» на телеканалі «Інтер», – інформує прес-служба «Нашої України».

«Тимошенко – це є суть кризи. І те, що за останні півтора-два роки вона зробила, ви побачите, що наступному уряду-жертовнику потрібно буде два-три роки для того, щоб повернутися до вересня 2008 року. Те падіння та некомпетентність, починаючи з бюджетного процесу, закінчуючи стосунками з українським бізнесом, з інвестором, – це серйозна катастрофа», – заявив Ющенко.

Президент зазначив, що людина, яка принесла стільки трагедій для нації, розвалила бізнес, не матиме шансу на майбутнє. «Якщо таке і буде, мені буде гірко за націю», – додав глава держави.

Він нагадав, що через сім місяців після призначення у 2005 році Тимошенко на посаді Прем’єра, в країні відбулося падіння ВВП до рівня -2,5%. В країні була проблема з виплатою заробітних плат та пенсій. «Якби ми продовжили таку політику, ми б не мали теперішніх досягнень», – зазначив Ющенко.

«Те, що може провести Тимошенко чи в економічному, інтеграційному, демократичному процесі – це катастрофа», – переконаний кандидат в Президенти.

«Бюджет, економічна ситуація, яку передає Тимошенко майбутньому Прем’єру – це найгірші умови за останні 18 років», – додав Ющенко.

Loading...