Новини » Політика

Янукович-президент обіцяє не переслідувати своїх опонентів

Голова Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що у разі своєї перемоги на президентських виборах він ніколи не піде шляхом політичного переслідування своїх опонентів. На цьому він наголосив, виступаючи у прямому ефірі програми «Шустер Live» (ТРК «Україна»). Про це ЗІК повідомила прес-служба ПР.

«Я ніколи не піду шляхом політичного переслідування своїх опонентів. Ніколи. І тим більше – щодо виборців, як це робилося в 2005 році по відношенню до моїх виборців і моїх однодумців, коли відкривалися надумані кримінальні справи, переслідувалися члени сімей. Але я дуже жорстко поставлю питання виконання законів на всіх рівнях», – сказав В. Янукович.

Говорячи про свої першочергові кроки після приходу до влади, лідер регіоналів наголосив, що Україна повинна показати, що є надійним партнером з транзиту газу і що вона виконує всі свої зобов’язання.

«Перше питання, яке необхідно буде нам вирішити відразу ж після приходу до влади – це почати переговори з ЄС і Росією про гарантії прокачування гарантованих обсягів газу на довгострокову перспективу. Щоб не вийшло так, що зараз нас і Росія, і Європа використовують, а потім ми будемо не потрібні», – переконаний він.

В. Янукович також зазначив, що зараз від України вимагають гарантій, як від транзитної країни, а після того, як будуть побудовані Південний і Північний газові потоки, Україна стане нікому не потрібною.

«Україна тримала Європу в напрузі, тому що та звикла до стабільних поставок газу. Ця політика принесла значні збитки нашій країні. Ми повинні показати, що ми – надійні партнери, і що ми виконуємо свої зобов’язання», – констатував кандидат у Президенти України.Loading...