Новини » Політика

Янукович пояснив, чому не критикує Тимошенко

«Умовно кажучи, зараз йде перший тайм, йде гра. Потім ми проведемо перший тур. І другий тур – це вже другий тайм. І тренер повинен думати, який склад команди він виставить у другому таймі». На цьому наголосив голова Партії регіонів Віктор Янукович, відповідаючи у прямому ефірі програми «Шустер Live» (ТРК «Україна») на запитання стосовно імовірних домовленостей між політсилами після другого туру президентських виборів. Про це ЗІК повідомила прес-служба ПР.

Пояснюючи, чому він не робить різких заяв щодо нинішнього прем’єра, Віктор Янукович зауважив: «У змаганнях, які проводяться по брехні, бруду, я не беру участі. Це не моя професія… Що стосується Юлії Володимирівни – це її справа. Вона тут поза конкуренцією…».

Стосовно формування та імовірного складу команди, що працюватиме з В. Януковичем після можливої перемоги на виборах, кандидат у президенти зазначив: «Я не люблю в таких питаннях забігати вперед. Ми повинні оцінити можливості кожної людини, до кінця почути пропозиції, які є, і від наших партнерів. Мова не йде про те, що ми будемо одні, як політична сила, формувати всю систему влади», – наголосив він.

Разом з тим, лідер Партії регіонів переконаний, що переформатування коаліції в парламенті відбудеться одразу після другого туру виборів.

«Одразу після другого туру буде переформатований парламент і буде новий уряд, і нова коаліція. Кістяком цієї коаліції буде Партія регіонів, яка має в парламенті 170 депутатських місць», – заявив він.

«Це питання буде вирішено», – додав він, наголосивши, що назве союзників регіоналів у новій коаліції 8 лютого.

Відповідаючи на питання, чи може чинний глава держави обійняти посаду прем’єра, якщо нинішній лідер опозиції переможе на виборах президента, Віктор Янукович зауважив: «Це виключається. Взагалі я думаю, що Тимошенко і Ющенко – дуже гарні партнери. У них добре виходить вистава в парі. Це виключено».


 Loading...