Новини » Львів

В Україні відбувається політична гра – одна за всіх, а всі проти однієї, – Юрій Луценко. Фото

26 грудня 2009 р. Прес-конференція лідера громадянського руху «Народна самооборона» Юрія Луценка.

«Сьогодні в Україні відбувається політична гра за сценарієм: одна за всіх, а всі проти однієї», – про це 26 грудня на прес-конференції у Львові заявив лідер громадянського руху «Народна самооборона» Юрій Луценко, який заявив, що взяв 7-денну відпустку за власний рахунок, аби приступити до прямої агітації за кандидата в Президенти, а саме Юлії Тимошенко.

За словами Луценка, очевидно, що штаби кандидатів Ющенка та Януковича грають сьогодні одну заплановану п’єсу по деморалізації національно-демократичного електорату, в першу чергу Західної України. Кожен, граючи свою партитуру. «Я, як політик, хочу звернутися до своїх земляків з тим, аби відродити їх запал і оптимізм на виборах Президента України. Ми мусимо сьогодні, знаючи певні помилки Юлії Тимошенко, маючи певні претензії, тим не менш зробити ставку саме на неї. Бо це єдиний кандидат, який здатен зупинити реванш антиукраїнських сил», – заявив міністр МВС.

Луценко переконував, що лідер БЮТ, єдиний кандидат в Президенти, який чітко говорить про диктатуру закону і доведення до кінця тисяч кримінальних справ, які, на жаль, накопичилися в могильнику – Генпрокуратурі України. Це єдиний кандидат, який говорить про неприпустимість ЄЕПу і інших імперських витівок. «Впевнений, що Тимошенко єдиний політик, який здатен залишити відчиненими двері в Європу і в свободу», – повідомив він.

На жаль, повідомив він, наші мрії на Майдані щодо того, що всі наступні вибори Президента будуть спокійними і фігуруватимуть лише українські лідери не справдились. І, через зради, помилки, неготовність влади стався черговий ренесанс антиукраїнських сил. «Це сталося виключно через бездіяльність нинішнього Президента щодо боротьби зі злочинністю і корупцією, через подвійну його помилку у призначенні Генпрокурорів», – переконаний Луценко.

Тим самим Луценко додав, що зовсім не вважає Тимошенко слабкою жінкою, яка йде у владу. І більш працездатного та вимогливого начальника за своє життя він не пам’ятає. «Якщо вам симпатичні Ющенко, Тігіпко, Яценюк чи Гриценко, ви сміло можете повісити їх портрети на кухні чи в спальні. Однак, голосувати слід за українського Президента, який єдиний зможе здолати Януковича, інакше все до чого ми йшли, виявиться даремним», – заявив міністр.


 Loading...