Новини » Політика

В Україні дуже мало політиків, які можуть у ЗМІ висловлювати власну позицію, – Олекса Гудима

В Україні дуже мало політиків, які можуть у ЗМІ висловлювати власну позицію. Про це сьогодні, 26 грудня, у коментарі ЗІКу заявив народний депутат Олекса Гудима, який був гостем ток-шоу «Власна позиція» на телеканалі «УТ-Захід».

«Власна позиція – це дуже цікава назва. Думаю, сьогодні мало людей в Україні можуть висловити власну позицію. У нас таких політиків дуже мало. Сьогодні серед політиків Тарас Чорновіл, який вийшов з партії, виступає з власною позицією. Всі інші – виступають з позицією своєї партії чи блоку. Я представляю БЮТ, тому висловлюю в основному позицію Юлію Тимошенко як кандидата в Президенти», – поділився міркуваннями Гудима.

На його думку, людей з власною позицією потрібно шукати на вулиці. «Має бути власна позиція не тільки за участю політиків, але й за участю людей. Це ближче б відповідало назві», – зазначив він.

Гудима відзначив, що ток-шоу на Львівському телебаченні та центральних каналах дуже довгі і не такі динамічні. «Якщо підбирати учасників, які триматимуть аудиторію у напрузі разом з ведучим, то передача, звичайно, буде цікавою, і я бажаю їй успіху», – додав Гудима.

Також він висловив побажання щодо збільшення тривалості передачі.


 Loading...