Новини » Регіони

У Тернополі планують за 14 055,6 тис. грн модернізувати, відремонтувати та замінити ліфти

За інформацією начальника міського управління житлово-комунального господарства та екології Олега Соколовського, у 218 житлових будинках комунальної та кооперативної форми власності Тернополя, які перебувають на утриманні підприємств, підвідомчих управлінню ЖКГ та екології, експлуатується 761 ліфт, із них термін експлуатації 331 ліфтів перевищує 25 років. Про це повідомили 26 грудня ЗІКу у прес-службі Тернопільської міської ради.

У 2010-2011 роках обладнання 282 ліфтів підлягає експертному обстеженню та 840 – технічним оглядам.

Крім того, обладнання 31 ліфта потребує проведення капремонту за висновками експертного обстеження та повного технічного огляду, проведеного у минулому році.

Олег Соколовський наголосив, що протягом останніх років на проведення експертного обстеження, повного технічного огляду та капремонту ліфтів щорічно виділяють близько 15% коштів, передбачених міським бюджетом на капітальний ремонт житлового фонду.

Наразі виконком міської ради затвердив програму «Модернізація, ремонт та заміна ліфтів у м. Тернополі на 2010-2011 роки».У рамках програми передбачають технічний огляд, експертне обстеження, капремонт, модернізацію, заміну, диспетчеризацію ліфтів, модернізацію існуючих систем диспетчерського зв’язку.

Орієнтовна вартість робіт складе 14 055,6 тис. грн. Фінансування програми здійснюватимуть у межах бюджетних коштів, коштів цільового фонду з урахуванням реальної потреби, а також власних коштів підприємств.Loading...