Новини » Економіка

«Родовід-Банк» повертатиме депозити потерпілим від банку «Надра» не раніше лютого

«Родовід-Банк» може почати виплату депозитів банку «Надра» з 1 лютого 2010 року. Про це заявив тимчасовий адміністратор «Родовід-Банку» Сергій Щербина, повідомляє офіційний сайт Юлії Тимошенко.

«Вже з 21 січня може розпочатися реєстрація в електронній черзі для виплат вкладникам банку «Надра». При такому сценарії перші виплати депозитів банку «Надра» можуть початися з 1 лютого 2010 року», – заявив він.

За словами Щербини, в даний час слід погодити передачу активів і пасивів з тимчасовим адміністратором банку «Надра» Валентиною Жуковською.

«Вважаю, що якщо така угода буде підписана оперативно, без зволікань, то до 20 січня 2010 року ми зможемо провести підготовку до передачі реєстрів і всієї необхідної інформації для виплат вкладникам до нашого банку», – пояснив Щербина.

Він також додав, що під час підписання договорів його банк наполягатиме на переведенні на баланс «Родовід-Банку» 150 відділень банку «Надра», щоб у його клієнтів не було проблем з отриманням грошей.

Щербина зазначив, що на виплати вкладникам банку «Надра» у повному обсязі піде два-три місяці.

Як відомо, 23 грудня Кабінет Міністрів на своєму засіданні ухвалив рішення про переведення пасивів і активів банку «Надра» в «Родовід-Банк».

За розрахунками фахівців Національного банку, для виконання зобов’язань перед вкладниками і клієнтами банку «Надра» «Родовід-Банк» необхідно докапіталізувати на 6,5 млрд. грн.


 Loading...