Новини » Львів

Міністр Луценко щороку перевіряє, чи не втратив харизму

Раз на рік міністр МВС Юрій Луценко замовляє соціологічне опитування, щоб подивитися, який має рейтинг у суспільстві. І з цим, за словами міністра, у нього все гаразд. Про це лідер громадянського руху «Народна самооборона» Юрій Луценко заявив 26 грудня на прес-конференції у Львові, відповідаючи на запитання, чи не шкода йому витрачати свою харизму і яскравість, працюючи на іншого лідера, чому не зіграє на виборах Президента «власну партію» і чи не боїться він загубитися у тіні Юлії Тимошенко.

Він повідомив, що до Дня міліції було замовлено таке опитування. Відтак, воно показало, що відсоток довіри до Юрія Луценка, як до політика сягає 16%. Довіра до Луценка, як до міністра МВС – 20%. На що міністр зазначив жартома, що потрохи перетворюється на мєнта.

Також понад 50% людей довіряють сьогодні міліції. Щодо боротьби з кризою, то опитування показало, що люди вважають: найкраще вдалося впоратися з кризою цього року місцевим органам влади, потім Кабміну і на третьому місці МВС, а далі вже всі інші.

«Чому я не граю свою партію і не складу конкуренцію Тимошенко? Саме тому, що я не хочу грати «свою» партію і складати конкуренцію єдиному потужному кандидату, бо граю не в свою гру, а в українську. Я це робив і на Майдані, я завжди сповідував національну гру, а не вузькомістечкову, амбіційну», – зазначив Луценко. І він переконаний, чим більше амбітних хлопців з’являється, тим менше шансів на перемогу єдиного демократичного кандидата.


 Loading...