Новини » Львів

Луценко побачив у Ющенкові «тюремного хама»

«Найбільше розчарування року для мене – це радикальна зміна Віктора Ющенка, а саме його політичного обличчя. Сьогодні він дозволяє собі вислови, які більше годилися б тюремному хаму», – про це заявив 26 грудня на прес-конференції у Львові лідер громадянського руху «Народна самооборона», міністр МВС Юрій Луценко.

Риторика, яку собі дозволяє Президент і його оточення стосовно Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, за словами Луценка, є просто неприпустимою. «Говорити такі хамські вислови є неприпустимо для будь-кого, хто очолює державу. Це для мене найбільше розчарування. І мої слова піврічної давності про те, що, найголовніше для Ющенка достойно піти, на жаль, не справдилися. Ми свідки нечесної гри з його боку і неморальної поведінки стосовно його вчорашніх побратимів», – заявив політик.

Луценко переконаний, що будь-які прояви боротьби з єдиним потужним кандидатом сьогодні, під будь-якими патріотичними гаслами, під будь-якою національно-хвилюючою риторикою, насправді ллють воду на млин прокремлівського кандидата.

«Тоді на Майдані ми перемогли тільки тому, що в нас був єдиний кандидат, не важливим було його прізвище. Що змінилося сьогодні? Чому сьогодні визначні борці національного руху почали займатися виключно боротьбою з цим єдиним потужним кандидатом. Здорові мужики, які порозсідалися по лавках і вказують їй, яка єдина взяла на себе відповідальність за те, що робиться в країні, як було б правильніше зробити і критикують все. Насправді вони ллють воду не на український млин», – заявив він.


 Loading...