Новини » Львів

Луценко наштовхнувся на провокації на зустрічі з мешканцями Львова

Сьогодні, 26 грудня, лідер «Народної самооборони» Юрій Луценко розпочав свою зустріч у Львові з мешканцями Львова у кінотеатрі ім. О. Довженка, що у Сихівському масиві. На зустріч з ним зібрався повний зал, чимало людей прийшло з партійною символікою «Народної самооборони». Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

На початку Луценко повідомив, що взяв відпустку для того, щоб провести агітацію за кандидата у Президенти України Юлію Тимошенко. У цей момент із залу на адресу лідера «Народної самооборони» почали лунати вигуки провокаційного характеру. У відповідь на це Юрій Луценко висловив своє здивування, що його таким чином зустрічають не десь на сході України, а у Львові, адже переважна більшість львів’ян стояли на Майдані, щоби не допустити Януковича до влади. У своєму виступі Луценко зазначив, що інші кандидати на посаду Президента демократичного табору, на жаль, роблять усе для того, щоби Тимошенко не стала президентом. Тим часом, Янукович, розуміючи цю ситуацію, використовує її на свою користь, щоби прийти до влади.

Як сказав Луценко, він голосуватиме за Юлію Тимошенко для того, щоб в Україні був новий Генпрокурор, щоб були логічно завершені ті кримінальні справи, яким зараз не дають ходу.
Loading...