Новини » Львів

Із 360 педофільних справ в Україні, лише одна стала дуже резонансною, – Луценко

Із 360 педофільних справ в Україні, лише одна стала дуже резонансною. А про решту суспільство навіть не хоче чути. Про це заявив 26 грудня на прес-конференції у Львові лідер громадянського руху «Народна самооборона», міністр МВС Юрій Луценко, відповідаючи на питання про найбільш резонансні справи, розкриті цього року.

«Питання резонансу дуже неоднозначне. Для мене серед резонансу є справи, пов’язані з великим розкриттям банд-угруповань кавказького походження цього року і витіснення всіх «злодіїв в законі» з України. Також вилучення на 1,5 млрд грн наркосировини», – зазначив міністр.

Окрім того, він повідомив, що 230 тисяч громадян щорічно засуджуються за злочини, вбивства, грабежі, крадіжки, зґвалтування тощо. «Майже 95% з них це справи про вбивства, від кількості скоєних убивств, близько 60% грабіжників і розбійників, 50% крадіїв тощо», – повідомив Луценко.

Успіхом року Луценко назвав наведення порядку на дорогах, що змінило ситуацію на краще: на 30% зменшилася аварійність, травматизм і смертність на дорогах. «Ми маємо більше на 2237 врятованих життів, порівняно з минулим роком і менше на 19 тис. поранених», – повідомив він.

Найбільшою поразкою року міністр МВС назвав недосягнення успіху у співпраці з прокуратурою і судам щодо покарання службових злочинців. «Ми збираємо матеріали про службові злочини і передаємо їх в прокуратуру. Однак, злочинці не сидять в тюрмі. Справи залишаються в столах слідчих прокуратури», – повідомив Луценко.

Він також розповів про процес очищення міліцейських лав. «Кожен прихід Луценка в МВС означає вдвічі збільшення кількості вигнаних і засуджених зрадників у погонах. Цього року це понад 670 чоловік. Однак, в країні тотальної корупції гострого благополуччя бути не може», – зазначив міністр.


 Loading...