Новини » Львів

Фокусів на виборах не буде. Жодних вказівок паспортним столам я не давав, – міністр Луценко

Голосувати на цих президентських виборах будуть виключно живі люди, не буде ні двійників, ні мертвих душ, ні інших фокусів. А бажання штабу Януковича і штабу Ющенка зняти мене з посади міністра, саме і є ці надумані результати, які вони вже собі запланували. Про це лідер громадянського руху «Народна самооборона», міністр МВС Юрій Луценко заявив 26 грудня на прес-конференції у Львові.

Він запевнив, що Міністерство внутрішніх справ не допустить будь-яких зловживань чи фальсифікацій під час виборів. «За останній час багато «регіоналів» заявили про нібито фальсифікацію списків виборців з боку МВС і розповідали, що нібито мій заступник проводив нараду в Дніпропетровську, якої не було, про прямі вказівки начальникам щось викреслювати в списках виборців, щось дописувати. Але «регіонами», мені видається, в даному випадку реагують, як злодій на якому шапка горить», – повідомив Луценко.

Водночас він нагадав, що офіційно МВС України жодним чином не може вносити чи виносити із списків виборців будь-яке прізвища. Ведуть списки виборців ТВК, які повністю їх контролюють. Справа МВС тричі подати уточнення по трьох категоріях: громадяни, які набули права голосу у 18 років, які набули громадянства і які змінили постійне місце проживання. «Ми подавали такі дані 1.06, 1.09. Останній раз це буде за 6 днів до виборів. До змін у прізвищах міністерство також не може мати ніякого відношення. Я жодних вказівок паспортним столам не давав», – зазначив Луценко.

«Регіонами», які «ходили на вибори з МВС у кишені», завжди організовували небачену міграцію громадян на схід, де ці мертві душі голосували. І це було приблизно 1,5 млн людей на кожних виборах на користь східної України.

Зараз в цілому по Україні 650 тисяч в’їхало громадян і 653 виїхало в різні області. Наприклад, у Донецькій області 118 тисяч в’їхало, 170 тисяч виїхало. Львівська область – 30 тисяч в’їхало, 24,5 тис. виїхало. Це чіткі дані паспортних столів. Але жодної мертвої душі тут нема. І не буде», – заявив Луценко.


 Loading...