Новини » Львів 24 грудня, 2009, 16:37
У Львові нагородили 13 номінантів «Львівської слави». Фото
  • Урочисте вручення дипломів та премій лауреатам Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури за 2009 рік.
  • Урочисте вручення дипломів та премій лауреатам Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури за 2009 рік.
  • Урочисте вручення дипломів та премій лауреатам Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури за 2009 рік.
  • Урочисте вручення дипломів та премій лауреатам Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури за 2009 рік.
  • Урочисте вручення дипломів та премій лауреатам Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури за 2009 рік.

Нині в Палаці Потоцьких митці Львівщини отримали з рук голови Львівської ОДА Миколи Кметя дипломи лауреатів обласної премії «Львівська слава» у галузі літератури, мистецтва, журналістики та архітектури, – про це сьогодні, 24 грудня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Церемонія вручення попередньо присуджених обласних премій у галузі культури «Львівська слава» розпочалася урочистою музикою у виконанні камерного академічного оркестру «Віртуози Львова» під керівництвом народного артиста України Сергія Бурка. Із вітальним словом до лауреатів звернувся голова Львівської облдержадміністрації Микола Кміть, який підкреслив внесок творчої інтелігенції області у примноження слави краю й позиціонував місію Львівщини у підтримуванні національного духу країни.

Обласної премії в галузі культури 2009 року отримали:

Роксолана Косів за монографію «Українські хоругви» у номінації «Мистецтвознавство і культурологія – імені Святослава Гординського», колектив Львівської філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України у складі Галини Осьмак, Мирослави Білецької-Зварич, Тараса Отковича та Олени Козак за реставрацію іконостаса ХVІІ ст. із церкви Св. Трійці в м.Жовква, історичних портретів для Львівського історичного музею та ікон для Краєзнавчого музею «Дрогобиччина» у номінації «Музейна справа і збереження культурної спадщини – імені Іларіона і Віри Свєнціцьких»,

Ірина Вовк за збірки поезій «Семивідлуння», «Вибрана лірика» та музичну книжечку для дітей «В лапку джміль бере смичок» з переспівами світової музичної класики у номінації «Поезія – імені Маркіяна Шашкевича»,

Василь Стефак за роман «По той бік ночі» у номінації «Проза – імені Богдана Лепкого» (безальтернативно),

Ярослав Гарасим за книгу «Нариси до історії української фольклористики» та серію наукових статей, надрукованих в журналі «Дзвін» та інших періодичних виданнях у номінації «Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади – імені Михайла Возняка»,

Орест Огородник за постановку вистави тематику «Криза» у номінації «Драматургія, театральне мистецтво – імені Бориса Романицького» (безальтернативно),

Любомир Сеник за книжку статей та есеїв «De rebus publicis» у номінації «Журналістика та публіцистика – імені В’ячеслава Чорновола» (насправді номінований на премію ім. Возняка),

фортепіанний дует у складі лауреатів міжнародних конкурсів Оксани Рапіти та Мирослава Драгана за концертні програми 2006–2009 років з творів українських та зарубіжних композиторів у номінації «Музичне мистецтво – імені Станіслава Людкевича»,

Богдан Пікулицький за мистецький доробок останніх років у номінації «Образотворче мистецтво – імені Івана Труша»,

Михайло Кордіяка – за творчі роботи в галузі художньої кераміки, виконані протягом 2007–2009 років у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво – імені Зеновія Флінти»,

Ольга Гайовишин за роботи у галузі народного ткацтва, виконаних протягом останніх трьох років у номінації «Народна творчість імені Анатоля Вахнянина» (безальтернативно),

творча група Львівської національної академії мистецтв у складі Ростислава Студницького, Михайла Зятика, Тараса Босака, Тетяни Умінської та Мар’яни Стахорської за дизайн-проект інтер’єрів Львівського літературно-меморіального музею Івана Франка у номінації «Дизайн – імені Олени Кульчицької»,

Всеволод Грабчак за архітектурний проект офісного будинку із вбудованими стоянками на розі вулиць Кокорудза – Грюндвальської у номінації «Архітектура – імені Івана Левинського» (безальтернативно).

Цікаво, що цього року сценарій урочистої церемонії нагородження вдалося скоротити в часі, зробивши саме дійство динамічнішим та менш офіціозним. Доклалися до цього і своїми виступами лауреати: поетка і акторка Ірина Вовк та дует знаних піаністів Оксани Рапіти й Мирослава Драгана.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 03:15 :33