Новини » Львів 17 листопада, 2009, 15:25
Садовий вважає, що Тимошенко просто поспішила, встановивши незаконно білборди у центрі Львова

Журналісти звернулися до мера Львова Андрія Садового із запитанням, чому білборди кандидата в Президенти Юлії Тимошенко, які були розміщені по місту без належних дозволів, не демонтовано одразу? І скільки б часу, на думку Садового, на площі Ринок провисів величезнийи білборд «Він добрий господар» його основного конкурента Петра Писарчука? На що отримали відповідь про процедуру встановлення рекламних конструкцій. Про це 17 листопада повідомив кореспондент ЗІКу.

«Якщо ви є власником цілого будинку, згідно з чинним законодавством ви маєте право розмістити на ньому ту чи іншу конструкцію, але відповідно погодити її з органами місцевого самоврядування. Якщо це історичний ареал, то погодити і з управлінням охорони історичного середовища. Цю процедуру врегульовує «Адміністративно-технічне управління». В даному випадку, я розумію, що до КП «Адміністративно-технічне управління» надійшло звернення про встановлення цих конструкцій, але власник, мабуть, поспішив з самим встановленням білбордів», – відповів Садовий.

Однак додав, що це питання буде врегульовано згідно з чинним законодавством.

Довідка.

Львівський обласний штаб кандидата у Президенти Віктора Ющенка має намір оскаржити дії штабу Юлії Тимошенко у ЦВК, який всупереч чинному законодавству, порушуючи правила встановлення реклами в історичному середовищі Львова, розмістив гігантські банери у місті.

Про це сьогодні, 17 листопада, ЗІК повідомили у Львівському обласному виборчому штабі кандидата у Президенти Віктора Ющенка. «Є певні вимоги законодавства, щодо розміщення політичної реклами. Усі кандидати на пост Президента повинні їх неухильно дотримуватись. Однак, уже на початку офіційної кампанії у Львові є ряд порушень з боку штабу прем’єр-міністра. Її банери на Львівському автобусному заводі та на проспекті Шевченка у Львові порушують усі писані та неписані норми», – каже заступник керівника штабу Віктора Ющенка у Львівській області з інформаційно-аналітичних питань Олесь Старовойт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 17:20 :46