Новини » Політика

Василь Противсіх з Івано-Франківська хоче стати Президентом України, взявши за приклад «бацька» Лукашенка, з якого колись теж сміялись

«Піти у Президенти мене підштовхнув безлад, який я спостерігаю ось уже 19 років. Я зробив це, щоб привернути увагу. За мною не стоять ані Майдани, ані штаби, ані партії, ані гроші» – заявив 5 листопада власкору ЗІКу Василь Васильович Противсіх (до 2 листопада, – Гуменюк), який 3 листопада подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом у Президенти України.

Зміну свого прізвища Гуменюк на Противсіх президент Івано-Франківської Торгово-промислової палати пояснює так: «Це свого роду виклик». Він висловив сподівання, що його підтримають «всі ті українці, які розчаровані у нинішній владі, і хто уже визначився проголосувати проти всіх».

До цього кроку Василь Противсіх готувався ретельно, каже, що впродовж 8-ми місяців. Стверджує, що має президентську передвиборчу програму, команду однодумців і в жодному разі не вважає себе «технічним» кандидатом, а «справжнім», «бо все життя працював в органах влади і управління».

Головними своїми суперниками Василь Противсіх вбачає всіх уже зареєстрованих кандидатів в Президенти, і тих, які ще будуть. У розмові згадує про «бацька» Лукашенка, «…над яким свого часу теж сміялись, коли він балотувався у Президенти, а він ось що зробив з країною».

«Перше, що потрібно зробити в державі, каже Василь Противсіх, – це скоротити апарат державної влади не менше, ніж на 60%. Ми повинні з вами жити краще, а не дивитись на всі ці клани». Він переконаний, що Україні «потрібно повернути ВВП до рівня хоча б 90-го року», і це буде його головним завданням «у разі перемоги на президентських виборах».

«Я все життя тримаю удар. Тримав його навіть тоді, коли мене вигнали з посади голови міста Яремче в 91-му році, – каже Василь Противсіх. – Я зробив у місті-курорті базу, інфраструктуру, ініціював створення першого національного екологічного парку. Місто отримало відповідний статус і державні нагороди. Але через 7 місяців мене попросили. Причиною було те, що я приймав у себе на Різдво першого секретаря ЦК Компартії, і те, що моя дружина – москалька, – каже Василь Противсіх. – Тоді були такі часи. Але ленінцем, – додає він, – я ніколи не був і вже не буду».

Довідка ЗІКу.

З листопада Василь Противсіх з Івано-Франківська подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом у Президенти України. Тоді ж, у вівторок, після подачі основних реєстраційних документів, близько 18:00 Противсіх подав до ЦВК квитанцію про внесення ним обов’язкової для кандидатів у Президенти грошової застави – 2,5 млн гривень.

До кінця жовтня 2009 року уродженець прикарпатського села Олежків, що на Снятинщині, звався Василь Васильович Гуменюк.

Президент Івано-Франківської торгово-промислової палати. Після служби в армії вступив до Львівського держуніверситету ім. Івана Франка на юридичний факультет. Згодом працював інструктором Івано-Франківського облвиконкому, відтак – головою Яремчанського міськвиконкому. Очолював Івано-Франківську митницю.

Loading...