live
Новини » Політика

Садовий – за Януковича!

14 липня 2009 р. Міський голова Львова Андрій Садовий під час брифінгу

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив про свою підтримку лідера Партії регіонів Віктора Януковича на посаду Президента України. Він запевнив і про готовність сприяти перемозі лідера Партії регіонів на виборах за допомогою свого медіа-ресурсу. Те, що мер Львова вирішив на виборах підтримати Януковича, у Партії регіонів сприйняли схвально.

Про свою підтримку Садовий заявив під час візиту на Львівщину віце-спікера Верховної Ради України, нардепа Олександра Лавриновича. Мер Львова також звинуватив Львівський обласний виборчий штаб Партії регіонів і особисто його керівника Петра Писарчука у проведенні млявої президентської виборчої кампанії у Львові. Він заявив, що Петро Писарчук у такий спосіб хоче дистанціюватися від лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Народний депутат, львів’янин Петро Писарчук у коментарі ЗІКу зазначив: «Ясна річ, якщо такі знакові люди як Андрій Іванович Садовий підтримують Віктора Федоровича Януковича на президентських виборах, то я можу з того лише потішитися і подякувати йому за те, що він зробив такий вибір».

Нардеп каже, що особисто перед ним ніколи не стояло питання такого вибору і впродовж тривалого часу він всіма доступними йому способами намагається переконати галичан не боятися Януковича та голосувати за нього. «Дійсно Віктор Федорович сьогодні єдиний здатен стабілізувати ситуацію в Україні і, в першу чергу, економічну ситуацію. Вирішити ті болючі питання, з якими зіткнувся наш народ. Адже люди сьогодні бідніють: як пенсіонери, так і підприємці», – наголосив Писарчук.

Петро Писарчук спростував закиди, що при президентові Януковичу існує загроза державності країни, оскільки він виступає за російську мову. На думку Писарчука, сьогодні основна загроза національної безпеки України лежить в економічній площині. «Якщо ми сьогодні зруйнуємо залишки бізнесу, соціальну сферу і економіку, то потім буде надзвичайно важко й відродити українську мову», – пояснив Петро Іванович.

Львівський обласний виборчий штаб Партії регіонів, за словами його керівника Петра Писарчука, толерантно, ненав’язливо і, головне, не агресивно веде цю виборчу кампанію і хоче достукатись до тих людей, хто прагне слухати і щось почути. «Звісно, Андрій Садовий може мати якусь іншу думку щодо того, що якось по-іншому треба вести цю виборчу кампанію. Тому я не бачу проблеми в тому, якщо він приєднається до нашої команди. Ми його вислухаємо і з задоволенням приймемо ті пропозиції, які будуть дійсно на користь Львова», – сказав Петро Писарчук.

На запитання журналіста ЗІКу, з чим може бути пов’язана така політична переорієнтація Андрія Садового (мера Львова раніше пов’язували з «Нашою Україною», а тепер львів’яни спостерігають «потеплішання» його стосунків з лідеркою БЮТ Юлією Тимошенко), Писарчук відповів: «Це слід дізнатися особисто в міського голови Садового. Але, ясна річ, що до подібних речей треба бути готовим. Тому що все більше і більше людей, коли постане питання перед вибором, буде схилятися до підтримки Януковича».

На звинувачення Садового, що Писарчук дистанціюється від лідера Партії регіонів Віктора Януковича, нардеп відповів: «У Львові вже кожна бабця знає, що Писарчук це регіонал. Був час, коли я не міг навіть на ринок вийти, бо люди, не розуміючи моєї позиції, шипіли в спину: «О, пішов депутат, що Україною торгує». Уже всі знають, що я маю свою позицію, ще з того непростого періоду 2004 року, коли це в деякій мірі було небезпечно. Бо одразу всі називали тебе зрадником України, ворогом українського народу. Так що всі ці балачки, що я намагаюсь від когось дистанціюватися, це робота політтехнологів і лише особиста думка Садового».

Окрім того, керівник Львівського обласного виборчого штабу Партії регіонів додав: «Я завжди казав, що прожитий мною вік, набутий досвід, ніколи вже не зробить мене чиїмось фанатом чи й навіть агресивним фанатом. Я завжди пам’ятаю, що є Божа заповідь «Не створюй собі кумира!». Тому з нікого собі кумирів не творив і не творю й надалі, але чітко заявляю про свою позицію, яка сформувалась ще тоді в 2004 році і після 2004 року. Практично я єдиний на Галичині твердо висловлював переконання з приводу того, що не треба з Януковича ліпити ворога України, малювати якусь небезпеку, а, якщо ми хочемо справді єдиної, стабільної держави, треба шукати шляхів порозуміння з Партією регіонів і її лідером. Я це радив Ющенкові і в 2005, і в 2006 роках».

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...