Новини » Львів

Україна, як паразитична нація, живе у карнавалі, який не припиняється, – експерт

«Україна живе у стадії карнавалу, який не припиняється», – про це сьогодні, 6 жовтня, на прес-конференції у Львові сказав директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

«Є нації успішні, а є карнавальні – паразитичні. Ми – паразитична нація. Ми живемо в стадії карнавалу, який у нас не припиняється. За принципом: хліба і видовищ», – переконаний Соскін.

Він аргументував, що всі провідні канали, «які знаходяться в руках кланово-корпоративних груп – ICTV, Новий, СТБ, Україна, Інтер, 1+1, Тоніс, ТЕТ, 5 канал – постійно підсилюють, розкручують так званий карнавальний алгоритм». Як приклад він вказав на святкування 10-ти річчя «Лото забава», реклами з виграшами під кришечкою, постійні заклики з телеекрану: випий, закуси, відірвись, розслабся. Соскін зазначив, що все ці заклики є гаслами карнавальної нації. Про карнавал в Україні, на його думку, свідчать і всі економічні показники. Громадянське суспільство, на думку Соскіна, не може вирватись з полону карнавалу.

«Модель кланово-корпоративного олігархічного капіталізму в Україні добігла кінця. Треба очікувати краху. Він повинен статись. Інакше ми не вилікуємось», – резюмував експерт.

На його думку, проявом громадянської позиції людей мала б бути участь у виборах Президента та голосування проти всіх, щоб теперішні кандидати отримали «мандат недовіри» і були змушені самоусунутись від влади.

 

 

Loading...