Новини » Львів 24 вересня, 2009, 11:23
Навчання на Яворівському полігоні небезпеки для навколишніх сіл не становлять, – полковник Струтинський

Перед командно-штабними навчаннями з бойовими стрільбами командування Міжнародного центру миротворчості та безпеки Сухопутних військ України провело низку заходів у населених пунктах, що примикають до Яворівського полігону (Львівська область). Про це було повідомлено війтів та громади у три етапи: за місяць до навчань, за тиждень, за два дні. Про це повідомив сьогодні, 24 вересня, власкор ЗІКу з посиланням на начальника Міжнародного центру миротворчості та безпеки Сухопутних військ України, полковника Олександра Струтинського.

З його слів, командування центру тісно співпрацює з головами та виконкомами органів місцевого самоврядування Яворівського та Жовківського районів, райвідділами ГУ МВСУ в Львівській області стосовно унеможливлення перебування на полігоні цивільних – грибників, пастухів, дітей.

На запитання власкора ЗІКу, чи озброєні військові, які чатують на контрольно-пропускних пунктах, – полковник Олександр Струтинський відповів, що для цього потреби немає, бо усі 5 стаціонарних та 15 тимчасових КПП мають підвищені засоби безпеки, зокрема стаціонарні, обладнані відеотехнікою.

«Військові, що стоять на КПП проінструктовані,  вони попередять порушників про можливу небезпеку, зафіксують  кількість осіб, номери транспортних засобів та негайно повідомлять по телефону службу оперативного реагування. Опісля сигналу, що на території полігону поблизу стрільбища з’явилися сторонні, вояки одразу ж припинять ведення вогню. Усіх порушників ми передаємо працівникам міліції, які вживають заходів згідно чинного законодавства», – пояснив полковник Струтинський.

З його слів, для боротьби із загорянням сухої трави (снаряди ж рвуться) на полігоні є пожежний автомобіль.

Також начальник Міжнародного центру миротворчості та безпеки Сухопутних військ України, полковник Олександр Струтинський наголосив, що нинішні навчання з бойовими стрільбами на Яворівському полігоні небезпеки для навколишніх сіл не становлять, про що є офіційні висновки військової санепідемстанції та екологів.

 


 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 03:03 :15