Новини » Регіони 24 вересня, 2009, 9:42
Долинську райдержадміністрацію на Івано-Франківщині офіційно очолив Петро Шкутяк

Учора, 23 вересня, голова Івано-Франківської облдержадміністрації Микола Палійчук та його заступник Тарас Парфан офіційно представили нового керівника Долинської районної державної адміністрації Петра Шкутяка. Про це власкору ЗІКу повідомили у прес-службі ОДА.

Розпорядження про призначення Петра Шкутяка, який понад чотири місяці був в.о. голови РДА, 22 вересня підписав Президент України Віктор Ющенко (з кінця 2007 року Петро Шкутяк працював на посаді першого заступника голови Долинської РДА. – ЗІК).

Голова ОДА відзначив: «Петро Зіновійович тривалий час виконував обов’язки голови району, але все таки людина більш впевнено почувається на посаді, коли статус голови за нею закріплений». Губернатор доручив Петру Шкутяку протягом двох тижнів подати подання на заступників голови райдержадміністрації, сформувати команду та об’їхати кожен населений пункт району «з метою більш детального вивчення великих і малих потреб району, щоб винести на розгляд області пропозиції щодо їх вирішення».

Водночас Микола Палійчук пообіцяв максимальне сприяння новопризначеному керівнику Долинщини, для того, «аби першочергово зробити два-три об’єкти: школи, дитячі садочки чи будинки культури». За його словами, в область надійшли перші кошти від ВАТ «Укрнафта», значна частина яких призначена Долинському району. Ці кошти одразу надійдуть в управління капітального будівництва ОДА на уже заплановані роботи по будівництву соціальних об’єктів в районі.

Микола Палійчук закликав депутатський корпус депутатський корпус та громадський актив Долинщини допомагати у роботі новому керівнику і його команді. Мовляв, «там, де є спільна робота, результат набагато кращий, ніж в тих районах, де відбуваються конфлікти».

Новопризначений голова РДА Петро Шкутяк у своєму першому інтерв’ю для журналістів з області відзначив, що серед основних пріоритетів у своїй роботі бачить роботу з інвесторами. За його словами, щорічно на Долинщині проводяться Бойківські інвестиційні форуми, під час яких громади району представляють потенційним інвесторам свої конкретні пропозиції, які б вони пропонували розвивати. Зокрема Долинщина активно працює з інвесторами у туристичній галузі – у напрямку сіл Мислівки та Вишкова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 07:08 :58