Новини » Суспільство 14 вересня, 2009, 10:21
На «Ночі поезії і музики нон-стоп» Жадан просував наймолодших українських письменників

У ніч на 13 вересня львів’яни мали змогу насолодитися літературно-музичним дійством «Ніч поезії і музики нон-стоп 2009», яке відбувалося у рамках Четвертого міжнародного літературного фестивалю. Про це сьогодні, 14 вересня, повідомив власкор ЗІКу.

Завдяки тому, що організатори вечора вирішили не збирати грошей з охочих послухати «нічну» поезію, вже за годину до читань біля «Дзиґи» зібралося чимало люду, який хотів потрапити до «35-ї квартири» або до мистецької галереї (саме там паралельно і відбувалися читання). Частина із них справді потрапила до літературного осередку (де, до речі, довелося сидіти не лише на стільцях, а й на карематах чи прямісінько на килимах і паркеті, а іншим, які «не помістилися» до залів, довелося насолоджуватися вечором у кав’ярні на вулиці.

Авангардний Сергій Жадан взяв на себе перше, сам зізнався, – сумбурне слово. Він зачитав кілька своїх поетичних мініатюр, після чого репрезентував серію «2000-десятники» наймолодших українських письменників. Один із молодих поетів, Владислав Волочай, і розпочав літературні читання, в яких взяло участь більше 70 письменників, виступи яких обмежувалися кількома тематичними групами. Більшість поетів лише починають свою літературну доріжку, серед них Сашко Колісник, Наталка Пасічник, Христя Назаркевич та інші. Музична частина ночі належала гуртам «МТ-3» і «ShockolaD».

На загал, варто сказати, що ні жахлива задуха у приміщеннях, ні переповнені зали, в яких сиділи й байдужі до поезії люди, які передовсім прийшли побалакати, а не послухати письменників і музикантів, не завадили справжнім поціновувачам мистецтва гарно провести час і насолодитися музично-поетичним дійством.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 11:08 :56