Новини » Львів 10 вересня, 2009, 13:29
Благодійний фонд «Крила надії» закликає допомогти дітям, хворим на рак
«Разом проти раку» – «Саме твоя допомога рятує життя дітям»
«Разом проти раку» – «Саме твоя допомога рятує життя дітям»

Білборди «Разом проти раку», «Саме твоя допомога рятує життя дітям» з’явилися цього тижня у Львові. Ця соціальна реклама організована Благодійним фондом «Крила надії» за підтримки Львівської міської ради та Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта». Про це ЗІК повідомили сьогодні, 10 вересня, організатори акції.

Як йдеться у повідомленні, тематика соціальної реклами обрана не випадково, оскільки різними формами онкозахворювань в Україні вражено майже 900 тисяч українців! А щорічно вперше виявляють рак у 1000–1200 маленьких українців.

«Звістка про те, що в коханої донечки чи синочка виявлено рак вводить батьків і рідних в шоковий стан. Усвідомлення повної картини приходить через певний час. Для більшості людей діагноз «РАК» асоціюється зі смертним вироком. Але ця думка є хибною, бо досвід європейських країн доводить, що 75–80% дітей з діагнозами злоякісних пухлин і лейкозів мають шанси знову бути здоровими. Вирішальним фактором, який впливає на швидкість одужання є швидке виявлення недуги та адекватне і своєчасне лікування. Проте, державних коштів не вистачає і тоді батьки змушені самотужки купувати препарати. І не кожна родина виявляється платоспроможною, адже, подекуди, вартість одного флакону препарату може становити 600–1000 грн, а таких флаконів в тиждень потрібно 10 штук. У такій ситуації для сім’ї дуже важливою є підтримка громади, бо часто це єдиний шанс зібрати кошти на лікування дітей», – зазначено у прес-релізі.

«Соціальна реклама фонду «Крила Надії» спрямована на руйнування стереотипів, що дитячий рак – це смерть, руйнування стіни байдужості. Що біда чужої сім’ї не має відношення до тебе і твоєї сім’ї. Що твоя маленька пожертва нічого не змінить і не допоможе врятувати життя дитини. Рак – виліковний! Біда ніколи не буває чужою! Інколи навіть гривня може вирішити долю дитини», – йдеться у повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 07:39 :56