Новини » Львів 3 вересня, 2009, 13:32
Колектив міської газети «Нафтовик Борислава» збунтувався проти свого редактора-пенсіонера

У Бориславі третій тиждень страйкують провідні журналісти міської газети «Нафтовик Борислава», намагаючись змусити редактора Романа Соловчука піти на пенсію. Страйк відбувається в такий спосіб: журналісти виходять на роботу, але не пишуть. Про це сьогодні, 3 вересня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Романові Соловчукові у квітні цього року виповнилося 60 років, оформив пенсію, але редакторське крісло не покидає, бо вважає, що не можна йти з посади, коли заборгованість із зарплати становить близько 200 тис.грн. Разом з тим, журналісти чекати не хочуть. Протистояння триває,  але газета виходить.

Роман Соловчук родом з Гуцульщини, був скерований на роботу в бориславський «Нафтовик Борислава» відразу після закінчення Львівського університету. Розпочав журналістську кар’єру на посаді заступника редактора, відтак очолив журналістський колектив і керує ним більше 30 років. Член національних спілок журналістів і письменників. Удостоєний журналістських премій. Його роман «Барабський міст» відзначений на конкурсах в Україні і у США.


 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:30 :51