Новини » Львів 1 вересня, 2009, 18:04
Лукашик очолить службу замовника з підготовки Львівського аеропорту до «Євро-2012»

Створену при Львівській облдержадміністрації Службу замовника з підготовки ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» до проведення «Євро-2012» очолить начальник головного управління містобудування, архітектури та просторового розвитку Львівської ОДА Степан Лукашик. Повідомила ЗІК прес-служба ЛОДА.

Таке рішення ухвалили сьогодні, 1 вересня, під час наради з підготовки до проведення на Львівщині «Євро-2012», яка відбувалася під головуванням голови Львівської облдержадміністрації Миколи Кметя.

Наразі відбуватиметься формування штатного розкладу новоствореної Служби замовника.

Як наголосив Микола Кміть, до складу служби будуть запрошені фахівці європейського рівня, які мають відповідний досвід у подібних проектах.

Довідка.

Дирекція з управління будівництвом терміналу ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» до «Євро-201»2 буде підпорядковуватися Львівській обласній державній адміністрації. Про це йшлося 31 серпня під час наради прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з керівництвом Львівщини.

Як розповів присутній на засіданні голова Львівської ОДА Микола Кміть, прем’єр-міністр запевнила, що гроші на фінансування об’єктів «Євро-201» надійдуть до Львова 31 серпня.

Також 31 серпня вирішено питання про скерування Держказначейством 41,7 млн грн коштів місцевого бюджету Львова для фінансування проекту стадіону міста. Окрім цього, додатково на зазначені цілі сьогодні ж буде виділено 50 млн. грн. авансових коштів з Державного бюджету.

На засіданні також йшлося про те, що уряд виділить 5 млн 266 тис. грн на фінансування робіт зі зведення стадіону Львівського університету, який планується як тренувальна база, на 2009 рік (загалом для реалізації проекту передбачено 20 млн грн).

Окрім цього на позачерговому засіданні у понеділок уряд має перерахувати 15,5 млн грн із запланованих 31 млн грн для того, щоб розпочати програму з фінансування будівництва комунальних доріг до «Євро-2012», а також виділити 13 млн грн на підготовчі роботи з будівництва Львівського аеропорту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:09 :04