п'ятниця, 28 серпня, 2009, 18:14 Економіка
Буде проведено міжнародний архітектурний конкурс на проект готелю на «Цитаделі» у Львові

Виконавчий комітет Львівської рішення прийняв рішення оголосити міжнародний архітектурний конкурс на проект готелю на «Цитаделі». На оформлення та проведення конкурсу передбачено орієнтовно півроку. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

За словами начальника управління архітектури Львівської міської ради Юрія Криворучка, замовником будівництва п’ятизіркового готелю є ТЗОВ «Інвестбуд». На засіданні виконкому він повідомив, що уже проведено громадські слухання з цього питання, а також відбулося засідання Архітектурно-містобудівної ради.

Організовувати конкурс буде фірма-замовник разом із департаментом містобудування.

Уже після засідання виконавчого комітету Юрій Криворучко повідомив журналістам, що разом із готелем буде також побудовано конференц-зал, підземний паркінг, а також сучасний кінотеатр на 2,5 тисяч місць.

За словами Криворучка, на організацію та проведення конкурсу буде потрібно шість-сім місяців. За його словами, під час громадських слухань, представники місцевої громади не заперечували проти будівництва готелю на «Цитаделі».

На його переконання, усі будівництва у Львові великих об’єктів повинні проходити конкурси. І попередній проект будівництва готелю на Краківській-Вірменській, каже Криворчуко, «показав, що львів’яни цікавляться архітектурою міста».

Він також зазначив, що проведення конкурсів «унеможливлює прийняття подібних рішень одноосібно». На самий конкурс буде представлено велика кількість проектів, серед яких виберуть один. «Хай буде десять проектів, хай буде 50. Буде журі, обговорення і виберуть найкращий», – сказав Криворучко.

Він повідомив, що «на «Цитаделі» власник має гаражі, на місці яких і збудують готель».

«Інвестор вкладає великі кошти у цей проект», – каже Криворучко. За його словами, він також відрестарвує Вежу, яка належить до Бібліотеки імені Стефаника. «До речі, Бібліотека Стефаника також підтримує будівництво готелю», – запевнив Криворучко.

Також за його словами буде побудовано і сучасний кінозал на 2,5 тисячі людей. «Такого залу у Львові ще немає. Будуть застосовані найсучасніші технології», – повідомив Криворучко.


 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-17 23:49:41