понеділок, 17 серпня, 2009, 17:08 Спорт
Нападник «Карпат» Богдан Грещак: У фіналі Кубка пережив чи не найважчі хвилини у своєму житті

Чи не найпрудконогіший нападник в історії «Карпат» Богдан Грещак, згадуючи підкорення «зелено-білими» кубкової вершини, зізнався, що упродовж фінального матчу проти армійців з Ростова-на-Дону пережив чи не найважчі хвилини у своєму житті. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

«Мені з-посеред моїх партнерів напевно довелося найважче, – говорить нападник «Карпат». – Адже ті, хто перебував на полі, могли своєю грою принести реальну поміч команді. Я ж через травму пахових кілець залишився у запасі, хоча до того грав у основному складі в усіх кубкових поєдинках. Але перед фіналом я відчув, що не зможу віддаватися грі на всі сто відсотків. Тим більше, що моїм козирем була стартова швидкість. А з тою трамою, яку я мав, ні про які ривочки у грі не могло бути й мови. Тому я перед грою сам підійшов до тренерів і сказав, що краще мене в основі не випускати. Але все одно я щасливий, бо головне, що ми перемогли і привезли додому Кубок та подарили радість десяткам, а можливо й сотням тисяч людей».

При цьому Богдан Михайлович наголосив на тому, що саме в фіналі, коли він змушений був за розвитком подій на полі спостерігати з лави запасних, він пережив чи не найважчі хвилини у своєму житті.

«Особливо важко було в останні хвилин 15. Ми вигравали 2:1, але ростовчани насідали на наші ворота всією командою. Заключні хвилин здавалося тягнуться цілу вічність. Я навіть почав думати, що час зупинився. Навіть не знаю хто більше втомився – чи ті хто грали на полі, чи ті хто перебував на лаві запасних», – завершив розповідь Богдан Грещак.


 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 15:01 :38