середа, 29 липня, 2009, 16:58 Львів
Герман хоче, щоб депутати Сейму захистили права українців у Польщі

Нардеп від Партії регіонів Ганна Герман звернулася до депутатів Сейму Республіки Польщі із закликом захистити права українців у Польщі. Про це сьогодні, 29 липня, ЗІК повідомила прес-служба ПР.

Знаючи про особливу відповідальність польських парламентаріїв до питань, які торкаються захисту прав національних меншин, Ганна Герман звертається до депутатів із проханням не допустити закриття випуску телевізійної програми українською мовою «Теленовини», яка впродовж багатьох років регулярно інформувала широкий польський загал про життя української громади Республіки Польщі.

«З власного досвіду знаю, що ця програма є популярною не лише серед активістів «Об’єднання українців у Польщі», а й серед усіх, хто цікавиться українською культурою, а таких у Вашій країні чимало. Працюючи у Польщі, я регулярно дивилася випуски «Теленовин» і можу засвідчити, що готувалися вони професійно, а отже слугували меті, яку ставили перед собою її автори, – сприяти зближенню української і польської культур, а отже і народів», – наголосила «регіоналка».

За її словами, закриття програми означало б, що цей процес буде згорнуто. Депутат переконана, що цього робити не можна. Надто складний шлях до історичного примирення пройшли наші народи, і надто дорогим для нас є цей спільний здобуток.

«Я переконана, що Ви скажете своє вагоме слово у питанні про доцільність продовження виходу в світ цієї програми, і що керівництво каналу TVP та відповідні державні інституції до нього прислухаються. У свою чергу ми, українські парламентарії, будемо робити все від нас залежне, щоб сприяти задоволенню потреб польської громади в Україні, як і всіх інших національних меншин, які проживають на території нашої держави», – зазначила Герман.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-25 18:38 :52