Новини » Львів 3 липня, 2009, 11:22
У Львові є дев’ять груп анонімних алкоголіків

У Львові працює дев’ять груп анонімних алкоголіків та одна група анонімних наркоманів. щотижня групи проводять заняття у різних приміщеннях, які погодилися надавати церковні громади. Про це ЗІК повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Групи об’єднують осіб, які прагнуть досягнути тверезості шляхом взаємодопомоги та підтримки в спільноті. Усім членам об’єднань забезпечено конфіденційність. На групи можуть приходити лише ті, хто потерпає від алкогольної залежності. Також групи практикують «відкриті збори» для родини узалежнених. Зустрічі проходять у формі вільних бесід-розповідей членів співдружності про свій власний досвід подолання залежності від алкоголю, розповідей про те, як вирішувати труднощі, що виникають з оточенням.

До прикладу, у Варшаві працює понад 200 груп анонімних алкоголіків та близько 50 анонімних наркоманів, в США – 52 тис. 651 групи, в Канаді – 4 тис. 872 (майже 100 тис осіб).

«За даними Національної ради з питань здоров’я, в Україні щороку через алкоголізм помирає понад 40 тис. людей. У спільноті анонімних алкоголіків люди отримують допомогу та консультації спеціалістів», – повідомив консультант з питань узалежнення Тарас Кушнір.

Довідка.

Люди, які потрапили у залежність, або їхні рідні, можуть звернутися за допомогою за телефоном руху Анонімних алкоголіків у Львові: 8-067-788-35-34, а також – www.aa.iatp.org.ua, aa-lviv@ukr.net.

Анонімні алкоголіки – це добровільна, міжнародна спільнота чоловіків і жінок з усіх прошарків суспільства, які зустрічаються разом, щоб віднайти і підтримувати тверезість. Єдина умова для членства – бажання припинити пити.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:13 :42