Новини » Економіка 30 червня, 2009, 16:47
Профспілка «Львівсільмашу» вимагає, щоб заводу відновили львівську прописку

«Ми вважаємо, що сьогоднішнє керівництво «Львівсільмашу» –це ті самі рейдери, які 11 липня 2008 року захоплювали наше підприємство, і сьогоднішній власник був одним з організаторів цієї акції. Також, ми вимагатимемо, аби юридична адреса «Львівсільмашу» була у Львові, а не у Запоріжжі», – про це сьогодні, 30 червня, розповів голова вільної профспілки Всеукраїнського профспілкового вільного об’єднання солідарних трудівників, помічник голови правління з фінансових і юридичних питань ВАТ «Завод «Львівсільмаш» Петро Онищак.

Він пояснив, що на сьогодні, понад три тисячі акціонерів «Львівсільмашу» – це львів’яни. Окрім того, він заявив, що вимагають, аби сьогоднішнє керівництво заводу заплатило за викрадені в держави акції «Львівсільмашу». «Це просто запорізькі рейдери, які викрали в держави її частку акцій в розмірі 50% вартості «Львівсільмашу» і на сьогоднішній день нищать Львівщину і наш завод та завдають шкоди в цілому», – наголосив Онищак.

Водночас в.о голови правління «Львівсільмашу» Сергій Мішок пояснив, що згідно з чинним законодавством, сьогодні немає юридичної адреси, а є місцезнаходження керівного органу. Практично всі підприємства компанії «Рассвет» знаходяться за адресою в Запоріжжі. Юридичну ж адресу заводу «Львівсільмаш» змінили задля «нормального корпоративного управління». «Це економія і на фінансистах, і на бухгалтерах, і на юристах. Це нормальний менеджмент компанії. А всі податки ми сплачуємо у бюджет Львова», – додав він.

Онищак також заявив, що інформація керівництва заводу про те, що на складах зберігається продукції «Львівсільмашу» 5 млн грн, є спотвореною. «Насправді, цієї продукції не більше як на 1,5-2 млн грн», – додав він.

Довідка ЗІКу.

Президент компанії «Рассвет» (м. Запоріжжя) Петро Сабашук заявив про намір купити контрольний пакет ВАТ «Завод Львівсільмаш» у грудні 2008 року.

У липні 2008 року інвестором «Львівсільмашу» став Олександр Олійник, який входить до складу спостережної ради підприємства, також є в спостережній раді «БілоцерківМАЗу» та «Херсонського машинобудівного заводу». Він пообіцяв протягом 2 років інвестувати у завод 50 млн грн.

Перед тим Господарський суд Львівської області порушував справу про банкрутство «Львівсільмашу» за позовом ЗАТ «Юкон».

До того, у лютому 2008 року Госпсуд відмовив «Юкону» у порушенні справи про банкрутство ВАТ «Завод «Львівсільмаш». Перед цим «Юкон» стверджував, що «Львівсільмаш» заборгував йому за надання юридичних послуг 140 тис. грн. Раніше Володимир Косенко як директор ТзОВ «Юкон», яке надавало юридичні послуги «Львівсільмашу», подав позов щодо банкрутства заводу.

ВАТ «Львівсільмаш» створене у 1996 році на базі однойменного заводу, заснованого у 1945 р. Спеціалізується на виробництві оприскувачів різних типів, картоплесаджалок та картоплекопалок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 13:16 :41