Новини » Львів 26 червня, 2009, 16:44
Тимошенко вимагає від Генпрокуратури негайного подання на позбавлення Лозинського недоторканності у разі його вини

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко наполягає на швидкому, неупередженому і деполітизованому розслідуванні трагічного інциденту, який трапився на Кіровоградщині за участі народного депутата Віктора Лозинського, повідомляє прес-служба БЮТ.

«Перед законом рівні всі, – зазначає Юлія Тимошенко, – і якщо хтось винний, він повинен гарантовано сісти на лаву підсудних, незважаючи на депутатську недоторканність».

Оскільки ж Верховна Рада і досі не ухвалила рішення про її скасування, Юлія Тимошенко вимагає від Генеральної прокуратури якнайшвидше, в максимально стислі терміни, у разі наявності доказової бази, внести подання до Верховної Ради на позбавлення Віктора Лозинського депутатської недоторканності.

«Ні в кого з моїх колег не здригнеться рука проголосувати за відповідне рішення про позбавлення Віктора Лозинського недоторканності за наявності для цього підстав, – резюмувала Юлія Тимошенко. – Ми не маємо наміру захищати тих, хто коїть злочини. Зараз – справа за Генеральною прокуратурою, і питання – чому вона як завжди бездіє?».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:59 :20